RSS
A A A
SmodBIP

EOK

Wiemy, że gdy chodzi o wybór koncertu, istnieje wiele innych orkiestr w Polsce, które mógłbyś wybrać. Oczywiście, istnieje też wiele dobrych powodów, by po prostu zostać w domu. Więc dlaczego wybrać właśnie Elbląską Orkiestrę Kameralną? Powody są co najmniej trzy:

Pasja. Orkiestra jest dla nas czymś więcej niż miejscem pracy - raczej obszarem artystycznych poszukiwań i twórczego rozwoju. Muzyka jest naszą wielką pasją, wszystko, co robimy, odzwierciedla nasze przekonanie, że wielka sztuka przyczynia się niezmiennie do bogacenia naszego życia.

Świeżość. Na każde nowe wyzwanie czekamy z niecierpliwością, każde wykonanie jest dla nas ekscytujące i wyjątkowe.

Radość. Jak często widzisz orkiestrę uśmiechniętą na scenie? My robimy to często. Nasza praca sprawia nam wielką radość i pragniemy się nią dzielić.

Do zobaczenia na koncertach!

Aktualności

Misja Elbląskiej Orkiestry Kameralnej

22.06.2012

MISJA

Elbląska Orkiestra Kameralna jest instytucją, która zaspokaja potrzeby odbiorców w dziedzinie muzyki kameralnej i symfonicznej.

Kunszt muzyków Orkiestry jest znany w kraju i za granicą. Różnorodny, bogaty i wartościowy program, występy znakomitych solistów i dyrygentów, wysoko cenione walory artystyczne i edukacyjne prezentowanych koncertów w sposób bezdyskusyjny wzbogacają obraz Elbląga i regionu.

Zwracamy największą uwagę na przygotowanie dzieci i młodzieży do odbioru muzyki oraz pozyskiwanie nowych melomanów.

Chcemy pełnić rolę przewodnika i przyjaciela, który potrafi wskazać nieprzemijalne wartości w sztuce, nauczyć rozpoznawać piekno w muzyce, inspirować samodzielnym rozwijaniu muzycznych zainetresowań.

Pragniemy mieć wkład w budowę wspólnej europejskiej przestrzeni kulturowej.Opublikował: Kinga Zaleska
Publikacja dnia: 23.06.2012
Podpisał: Kinga Zaleska
Dokument z dnia: 22.06.2012
Dokument oglądany razy: 42 832