Nie ma lepszej drogi do serca niż przez muzykę, szczególnie w walentynki. Potwierdziła to wczoraj Elbląska Orkiestra Kameralna, wraz z Krzysztofem Meisingerem. W szkole muzycznej artyści zaserwowali melomanom muzyczną ucztę z daniem głównym w postaci utworów Astora Piazzolli.