GALERIA - Nowy sezon rozpoczęty

Jedna nowa pani dyrektor, dwoje dyrygentów prowadzących dzisiejszy koncert, na którym elbląscy kameraliści zagrali trzy trudne utwory. Elbląska Orkiestra Kameralna rozpoczęła 13. sezon artystyczny.